20.01

Moja ukochana na 100% to czyta, wiec na początku kocham Cię Bejbuniu. 18.01 założyłem blog, a już następnego dnia zero aktywności, ale luz to nie dlatego, że już mi się odechciało. Czytam dużo jak prowadzić bloga i gdzie najlepiej go prowadzić, coś tu wyczytałem u jakiegoś kolunia na innym blogu, że najlepiej na WordPress.org, a nie com, no i wszystko jasne, pomyliłem się. Czytałem o tym org i tego chciałem założyć, ale oczywiście poszedłem na skróty odpaliłem apke na tablecie i tak się zaczęło.., a przecież ten WordPress.com to jest totalny kaszan, po pierwsze cześć rzeczy po polsku, reszta po angielsku. Ja z angielskiego oczywiście dobre 2+ na 10. Blokadę mam 😂😂😂 jak każdy z reszta kto myśli, że umie, a nie umie więc tłumaczy się, że ma blokadę xd w du*ie chyba ma blokadę. Po prostu nie umie angielskiego, jak ja.

Dzisiaj dzień pełen wrażeń, w pracy oczywiście kibel, ale w miarę pozałatwiałem kilka spraw. Byłem tez po drodze na działce. Męczyła mnie jedna sprawa. Jak kupilowaliśmy działkę, ten rolnik musiał zrobić wyrys i podzielić ta działkę. Myśle sobie, że przecież musiał wziąć geodetę żeby to wyrysować do sprzedaży. A jak kupiliśmy działkę w tej euforii nawet nie zobaczyliśmy czy są słupki graniczne albo chociaż paliki geodezyjne, bo są podobno szpecjalisci co granice kamieniami albo patykami zaznaczają. Na szczęście na działce są słupki geodezyjne więc według naszej wiedzy chyba geodeta już potrzebny nie będzie. I dobrze zawsze pare stówek w kieszeni. Będzie na ogrodzenie. I tu hit. Chcemy na początek ogrodzić chatę siatka leśna i słupki z drzew, niekoniecznie okorowanych, sami to zrobimy. Teraz sprawa wyglada tak. Będziemy potrzebować 3 szpule siatki – 50m jedna – znalazłem gdzieś w okolicy poznania za 1,50 zł za Mb – prosty rachunek 225 zł za siatkę , myśle ze słupki z 300 zł – tu się jeszcze nie orientowałem, napisze o tym w części poświęconej stricte budowie, ale Stefan ja nie o tym. Dobra, koszt materiału na wstępne ogrodzenie to koszt około 600 zł liczę na górkę, bo na bank coś schandlujemy, a teraz PETARDA – majster za zrobienie tego chce 1400 😂😂😂😂😂😂 chyba się mu sufit na łeb spadł (jak wąskiemu). Wiec zbieram ziomków no i oczywiście zarządzającego całym obiektem, moja N.

Dodam tylko na koniec, bo lecę na siłke, że N. jest architektem krajobrazu – nawet zwykle ogrodzenie z siatki leśnej, pewnie będzie niezwykłe ❤️. Bejbi jak to czytasz ja już jestem u Słodkiego na mordowni 😂😭 zjedz pomidorową 😍

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: